21. ročník Středoškolské futsalové ligy odstartoval také pro dívky. Turnaj se uskutečnil opět v Odrách v Městské hale a zúčastnily se ho 4 týmy: Církevní střední školy svaté Anežky České v Odrách, Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov, Obchodní akademie a Jazyková škola Přerov a SŠ Odry.

Náš tým ve složení Nela Šabacká, Valerie Vrečková, Veronika Čigašová, Šárka Gebauerová, Zuzana Víchová, Eva Žárská, Kristýna Králová, Eliška Randýsková, Romana Paprskářová, Eliška Burianová, za velké divácké podpory spolužáků TURNAJ VYHRÁL a zaslouženě postoupil do dalšího kola. Nejlepším střelcem našeho týmu a celého turnaje byla Šárka Gebauerová, která vstřelila 13 gólů.

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU