Dny otevřených dveří

Den otevřených dveří ONLINE

Současná situace nám neumožnuje setkat se s vámi osobně. Do školy zatím nemohou ani současní žáci, natož ti budoucí. Přesto věříme, že jste zvědaví, jak to u nás vypadá a co vás u nás čeká. Zjistit to můžete ve videích, prezentacích a únikové hře (soutěžíme o zajímavou cenu 😉 ), které jsme pro vás připravili. 

Pokud máte dotazy, neváhejte se na nás obrátit:

Barbora Matůšů (sekretářka) – 556 730 171

Veronika Dubovská (zástupkyně ředitelky a výchovná poradkyně) – 556 731 613, 603 446 752

Ludmila Homolová (učitelka odborných předmětů, garant odborného výcviku a organizátor náborových akcí) – 556 712  398

ÚNIKOVÁ HRA

 

video AUTOMECHANICI

 

ONLINE VELETRH středních škol

V tomto školním roce byly kvůli kovidu zrušeny prezenční veletrhy a přehlídky středních škol. Moravskoslezský kraj však připravil pro absolventy základních škol i další zájemce o studium online veletrh, který proběhne 18.1.-4.2. 2021. O přesné podobě a termínu, kdy se můžete seznámit s naší školou, vás budeme informovat.

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU