Ubytování

Víkendové a prázdninové ubytování

Domov mládeže nabízí možnost ubytování v době víkendů či o prázdninách. 

Například letní tábory, sportovní kurzy, ubytování svatebních hostů apod. Ubytováváme ve standardně vybavených třílůžkových pokojích se sociálním zařízením. Kapacita je 49 lůžek.

Město Odry se nalézá v malebné kotlině podél řeky Odry uprostřed Oderských vrchů a na prahu Moravské brány. Nabízí mnoho sportovních, kulturních i historických aktivit. Krásné turistické a cyklistické trasy, v zimním období běžkařské trasy. Více o městě na www.odry.cz

Ceník ubytování

  • Cena za lůžko/noc je stanovena na 280,-Kč.
  • V případě skupiny s 10 a více ubytovanými se cena snižuje na 250,-Kč za lůžko/noc.
  • Pro letní tábory nabízíme individuální cenu dle dohody.

Kontakt

telefon: +420 556 719 100, +420 556 730 171
e-mail: domov.mladeze@ssodry.cz

Další služby

Jídelna Vítkov

Kuchyň a jídelna školy se nachází přímo v budově školy na Opavské ulici a slouží jako cvičné pracoviště pro žáky oboru Kuchař – číšník.

Kadeřnictví

Potřebujete zastřihnout konečky nebo radikální střih? Vytvořit přirozený vzhled nebo extravagantní barvu? Se vším vám pomohou v našich kadeřnictvích.

Masáže

Trápí Vás bolesti nebo jen potřebujete relaxovat? Neváhejte se objednat do jednoho z našich masérských salónů a zkušení maséři se o Vás postarají.

Sauna

Sauna pomáhá posílit obranyschopnost a imunitu, pomáhá pročistit póry a celkové relaxaci organismu.

Autoservis

Neváhejte navštívit náš Autoservis, kde se Vám postaráme o Vaše auto. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Ubytování

Domov mládeže nabízí možnost ubytování v době víkendů či o prázdninách. Například letní tábory, sportovní kurzy,...

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU