JZZk
JZZk 2023/2024
Přehled termínů konání JZZ ve školním roce 2023/2024
Třída |
Termín písemné zkoušky |
Termín praktické zkoušky |
Termín ústní zkoušky |
K3A |
3.6. |
10.6. – 12. 6. |
19.6. – 20.6. |
K3B |
3.6. |
10.6. – 12.6. |
20.6. |
MA3 |
3.6. |
10.6. – 11.6. |
18.6. |
AC3 (obor A) |
3.6. |
10.6. |
21.6. |
AC3 (obor C) |
3.6. |
10.6. – 14.6. |
21.6. |
Třída: MA3, obor: Rekondiční a sportovní masér
Třída | Termín písemné zkoušky | Termín praktické zkoušky |
Termín ústní zkoušky |
MA3 | 3.6. | 10. – 11.6. | 18.6. |
Složení komise JZZ
Školní rok 2023 – 2024
Třída: MA3
Předseda komise | Ing. Jana Pagáčová |
Místopředseda | Mgr. Radka Režná Kubicová |
Třídní učitel | Mgr. Lenka Tymráková |
Učitel odborného výcviku | Simona Fryčáková |
Učitel odborných předmětů | Mgr. Petr Dubec |
Odborník z praxe | Filip Sýkora |
Třída: K3B, obor: Kadeřník
Třída | Termín písemné zkoušky | Termín praktické zkoušky |
Termín ústní zkoušky |
K3B | 3.6. | 10. – 12.6. | 20.6. |
Složení komise JZZ
Školní rok 2023 – 2024
Třída: K3B
Předseda komise | Ing. Jana Pagáčová |
Místopředseda | Bc. Jelena Vavrošová |
Třídní učitel | Mgr. Jitka Černá |
Učitel odborného výcviku | Marcela Thurnvaldová |
Učitel odborných předmětů | Mgr. Gabriela Svobodová |
Odborník z praxe | Ludmila Kurečková |
Třída: K3A, obor: Kadeřník
Třída | Termín písemné zkoušky | Termín praktické zkoušky |
Termín ústní zkoušky |
K3A | 3.6. | 10. – 12.6. | 19. – 20.6. |
Složení komise JZZ
Školní rok 2023 – 2024
Třída: K3A
Předseda komise | Ing. Jana Pagáčová |
Místopředseda | Mgr. Gabriela Svobodová |
Třídní učitel | Mgr. Kateřina Pastorková |
Učitel odborného výcviku | Marcela Thurnvaldová |
Učitel odborných předmětů | Bc. Jelena Vavrošová |
Odborník z praxe | Ludmila Kurečková |
Třída: AC3 – obor: Kuchař – číšník
Třída | Termín písemné zkoušky | Termín praktické zkoušky |
Termín ústní zkoušky |
AC3 | 3.6. | 10. – 14.6. | 21.6. |
Složení komise JZZ
Školní rok 2023 – 2024
Třída: AC3 – obor: Kuchař – číšník
Předseda komise | Mgr. Věra Skopalová |
Místopředseda | Mgr. Ludmila Homolová |
Třídní učitel | Mgr. Vlastimila Trojanowská |
Učitel odborného výcviku | Bc. Petr Matysek |
Učitel odborných předmětů | Bc. Petr Matysek |
Odborník z praxe | Eva Skýpalová |
Třída: AC3 – obor: Mechanik opravář motorových vozidel
Třída | Termín písemné zkoušky | Termín praktické zkoušky |
Termín ústní zkoušky |
AC3 | 3.6. | 10.6. | 21.6. |
Složení komise JZZ
Školní rok 2023 – 2024
Třída: AC3 – obor: Mechanik opravář motorových vozidel
Předseda komise | Mgr. Miroslav Havel |
Místopředseda | Mgr. Ludmila Homolová |
Třídní učitel | Mgr. Vlastimila Trojanowská |
Učitel odborného výcviku | Pavel Joura |
Učitel odborných předmětů | Ing. Ondřej Holý |
Odborník z praxe | Karel Král |