Ve čtvrtek 13. 10. 2022 proběhla v Sanatoriu Klimkovice celorepubliková soutěž se zahraniční účastí ZLATÝ MASÉR, kterou pořádá SOU Dakol Karviná.

Letošního ročníku se zúčastnila družstva z 15 českých a 2 slovenských škol. Soutěžící byli losem určeni do skupin po čtyřech a pěti. Pro každou skupinu rozhodčí vylosoval jedno z témat. Sportovní masáž zad, horní končetina, dolní končetina zepředu a zezadu. Hodnotil tým pěti rozhodčích.

Modelem byla Miluše Tomšová z třídy MA3. V kategorií jednotlivců soutěžila Nikola Šugárková z třídy MA3 a Karolína Škopková (MA3) s Agátou Papákovou (MA2) poměřily síly s týmy v synchronní masáži. Děvčata se sice neumístila na stupních vítězů, ale svým výkonem předvedly, že jsou zdatné masérky a školu reprezentovaly na dobré úrovni.

fotky v galerii

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU