Prázdniny uběhly jako voda a blíží se nám 1. září a začátek nového školního roku, který bývá z organizačního hlediska trochu náročnější.

ŽÁCI 1. ROČNÍKŮ a jejich zákonní zástupci, dostali jste o prázdninách dopis se základními pokyny a informacemi. Prvního září se na vás těšíme a doufáme, že co nejplynuleji vyřídíme všechnu nezbytnou administrativu.

ŽÁCI 2. a 3. ROČNÍKŮ, sledujte bakaláře (rozvrh, plán akcí), kde se vše dozvíte.

Změny v rozdělení na praxe nejsou možné!!! Věřte nám, že děláme, co můžeme, ale jako škola musíme dodržovat řadu právních a hygienických předpisů, které stanoví počty osob na jednotlivých pracovištích, a také jsme škola, kde studují žáci z poloviny Moravy a je třeba brát v potaz dojíždění všech studentů!

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU