Organizace prvního týdne není zrovna jednoduchá, a proto věnujte zvýšenou pozornost tomu, KDY, KDE a V KOLIK máte zrovna být!

Dne 1. 9. se uskuteční testování druhých a třetích ročníků. První ročníky se budou testovat 2. 9. Očkovaní žáci přinesou certifikát o provedeném očkování či doklad o prodělání nemoci COVID19.

Respirátory jsou povinné ve společných prostorách školy. Kdo se nebude chtít testovat, musí mít respirátor nasazen po celou dobu vyučování.

Dne 1. 9. začínají všechny druhé a třetí ročníky v 7:50. Jak na praktickém vyučování, tak na teorii. První ročníky podle času v dopise se základními informacemi.

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU