Naši kuchaři vymysleli a doma připravili nejrůznější valentýnské dezerty, dorty a zákusky. Jejich fotky byly zveřejněny na facebookovém profilu školy a uživatelé mohli do půlnoci 13. 2. hlasovat pro ty, na které by měli největší chuť. Autor dezertu s největším počtem lajků a jeden vylosovaný hlasující získali pěknou cenu od Klubu rodičů a přátel školy – repráček pro poslech oblíbené hudby.
Vítězové byli vyhlášeni na svátek svatého Valentýna 14. 2. Na první místo hlasující svými lajky vynesli Simonu Houfkovou z AC2. Celý týden se předháněla se svou, nakonec druhou, spolužačkou Jiřinou Jančíkovou. A třetí nejvyšší počet hlasů dostal dezert Karolíny Šodkové z AC3. Po prázdninách děvčatům předáme diplomy a Simoně také věcnou cenu. Stejnou cenu získává i jeden vylosovaný hlasující a tím je Tomáš Tyrala. Gratulujeme.

fotky dezertů v galerii

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU