Další kolo SFL pro dívky se konalo v Ostravě v hale VŠB Ostrava v Porubě při účasti čtyř týmů: SPŠ Jeseník, Bezpečnostně právní akademie Brno, naše SŠ Odry a SŠ služeb a podnikání Ostrava-Poruba.

Pro náš tým ve složení to byl vrchol našich futsalových možností, kde kromě týmu z Jeseníku (který se kvůli nemoci nedostavil), měl každý ze soupeřů alespoň jednu reprezentantku ve fotbale, a tak i když děvčata předváděla skvělé výkony, o favoritkách bylo rozhodnuto. Naše SŠ Odry obsadila 3. místo a odvezla si cenné zkušenosti.

Náš tým:

Nela Šabacká (MA1)

Valerie Vrečková (K2B)

Veronika Čigašová (K1A)

Šárka Gebauerová (MA1)

Zuzana Víchová (K2B)

Alexandra Kořenková (MA1)

Lýdie Žigová (K3B)

Kristýna Králová (K2B)

Eliška Randýsková (K2A)

Romana Paprskářová (MA3)

Eliška Burianová (K3A)

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU