V rámci projektu „Podpora rovných příležitostí“, který je hrazen z prostředků Evropské unie v rámci fondu Next Generation EU, se třída N2 vydala začátkem listopadu na třídenní výlet do rekreačního střediska Bílá Holubice na Vítkovsku. Jejich cílem bylo upevnit vztahy, odpočinout si od školního prostředí, vyzkoušet nové aktivity a především se dobře bavit.

Během pobytu v nádherném přírodním prostředí si účastníci prošli krásnou břidlicovou stezkou a prozkoumali tak krásy okolí. Program nabídl širokou škálu her, včetně střelby z luku, tancování do noci a předvádění hudebního talentu při karaoke. Úniková hra sloužila k prověření dovedností ve spolupráci a strategii. V kuchyni měli možnost dát průchod své kreativitě a vytvořit si vlastní pizzu dle svého kulinářského cítění. Opravdové kuchařské schopnosti byly pak podrobeny testu při vaření kotlíkového guláše pod širým nebem.

Celé tři dny byly plné smíchu, dobrodružství a chutí. Výlet nejen upevnil vztahy mezi účastníky, ale také jim přinesl nové dovednosti a společné vzpomínky na nezapomenutelný společně strávený čas.

Evidenční číslo projektu: 0054/PODSKOL/2023

foto v galerii

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU