Kromě tradičních náborových akcí pořádá naše škola také jednu netradiční. Každoročně secvičí žáci pod vedením paní Ludmily Homolové cca hodinovou přehlídku, na které se představí zástupci všech oborů, vyučovaných na naší škole. Je to akce, při jejíž přípravě se potkávají žáci napříč obory a ročníky. A i když je s tím spojená velká spousta práce a příprav neodmyslitelnou součástí je také zábava.

Vystoupení, které představí plesové účesy, ale i punk, bláznivé barvy nebo i pohádkové skřítky. Program je opravdu pestrý.

Samotná přehlídka je určená žákům devátých tříd, které do Dělnického domu v Odrách svezou z okolí autobusy.

Také letos byl o účast na přehlídce velký zájem a věříme, že si program užili nejen žáci základních škol. Letos jsme totiž přehlídku zvládli předvést dvakrát. Podruhé pro ostatní žáky z naší školy a rodiče.

fotky v galerii – momentky

fotky v galerii

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU