Každý rok připravují naši žáci pod vedením paní učitelky Homolové přehlídku, na které prezentují studované obory. V programu se střídají rozhovory studentů s přehlídkovými čísly, ve kterých prezentují nejen svou zručnost a kreativitu, ale také chuť se bavit a spolupracovat s ostatními.

Přehlídková show je určena pro žáky ze spádových základních škol a vždy se setkává s velkým ohlasem. Bohužel kovidová epidemie nám ani letos neumožnila předvést show naživo. Ale nebojte, záznam z přehlídky se připravuje a budete se moci na něj podívat, kdykoli budete chtít. Zatím pro vás máme alespoň fotky v galerii.

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU