V úterý 9. 11. 2021 přijeli zástupci Potravinové banky Ostrava do Oder k budově A, aby si převzali letošní sbírku trvanlivých potravin.

Společným úsilím žáků a zaměstnanců se podařilo nashromáždit pestrou zásobu jídla. Od základních potravin jako jsou olej, těstoviny, rýže, přes potraviny pro děti jako přesnídávky piškoty, cereálie až po dobroty, jako jsou adventní kalendáře, které malé děti v předvánoční čas určitě potěší.

Tašky a krabice s potravinami zaplnily celý nákladový prostor dodávky a my byli zvědaví, jestli se nám podařilo překonat loňskou sbírku.

Po převážení a roztřídění potravin v ostravské centrále jsme obdrželi certifikát potvrzující, že jsme letos do sbírky přispěli 301 kg potravin.

DĚKUJEME VŠEM, kteří přispěli.

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU