Od pondělí 4. 10. 2021 otevíráme pracoviště odborného výcviku MASÉRŮ a KADEŘNÍKŮ pro veřejnost.

PRAVIDLA PŘIJÍMÁNÍ ZÁKAZNÍKŮ

 1. Ve všech vnitřních prostorách školy a po celou dobu pobytu musí mít zákazník kadeřnictví nebo masérny zakryté dýchací cesty respirátorem nebo obdobným prostředkem.
 2. Po dobu pobytu zákazníka v kadeřnictví nebo masérně musí mít zakryté dýchací cesty respirátorem nebo obdobným prostředkem také žáci a UOV.
 3. Pro vstup do školních prostor musí zákazník splňovat jednu z následujících podmínek:
 4. Očkování (zákazník předloží buď certifikát o očkování, nebo se prokáže v mobilním telefonu aplikací Tečka, od aplikace poslední dávky uplynulo nejméně 14 dní).
 5. Negativní test (zákazník předloží negativní výsledek testu: PCR ne starší než 7 dní, antigenní ne starší než 72 hodin) PROKAZUJE SE ZPRÁVOU Z ODBĚROVÉHO CENTRA nebo CERTIFIKÁTEM, nepovolujeme samotestování!
 6. Prodělané onemocnění COVID–19 (prodělané onemocnění v předchozích 180 dnech) Prokazuje se SMS zprávou o pozitivním testu z odběrového centra.
 7. Zákazníky budeme přijímat pouze na telefonickou objednávku.
 8. Na všech pracovištích mohou být najednou pouze 2 zákazníci!
 9. Každý zákazník si po vstupu do budovy desinfikuje ruce.
 10. Pracovní místo bude po každém zákazníkovi důsledně vydesinfikováno.
 11. ŽÁDNÝ ČLOVĚK S PŘÍZNAKY COVID-19 NEBUDE VPUŠTĚN DO BUDOVY ŠKOLY!

kontakty kadeřnictví

kontakty masáže

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU