Ve středu 23. 11. proběhlo v městské hale postupové kolo celostátní futsalové soutěže týmů středních škol. V Odrách se k poměření svých sil sešli družstva škol z Nového Jičína, Bílovce, Studénky a samozřejmě nesměli chybět reprezentanti naší školy.

Za školu hrál tým složený z kluků napříč obory i ročníky (Matěj Tokoš, Martin Cibuliak, Honza Konečný, Viktor Šustek, Samuel Kuchar, František Kopal, Martin Michálek, Kuba Čiminga), takže neměli moc příležitostí se pořádně sehrát. Přesto hráli dobře, do bojů o míč šli naplno, ale chyběla jim ona pověstná kapka sportovního štěstíčka.

Postup do dalšího kola vybojovali studenti Střední technické a zemědělské školy z Nového Jičína.

foto v galerii

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU