Je úterý 21.2.2022 v podvečer a žáci z Domova mládeže jedou na KONKURZ. Zatím tedy ne na pracovní pozici, ale divadelní představení, na které vyrazili žáci z Domova mládeže v rámci projektu OP JAK. Interaktivní akrobatické představení Losers Cirque Company Praha, do jehož průběhu byli vtaženi i samotní diváci.

Nápaditá choreografie, vtipnost, zapojení diváků i samotné fyzické výkony účinkujících všechny diváky včetně nás nadchly.

Po představení měli žáci možnost prohlédnout si budovu novojičínského Beskydského divadla a seznámit se s jeho historií.

foto v galerii

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU