Ve čtvrtek 7. prosince proběhl na naší škole den otevřených dveří. Na budově teorie A v Odrách se představily obory masér a kadeřník, ve Vítkově pak kuchař-číšník a automechanik. Potencionálním zájemcům byli po celou dobu k dispozici studenti těchto oborů, kteří jim odpovídali na jejich dotazy ohledně studia. Zájemci mohli také zavítat na některé z našich pracovišť odborného výcviku.
Děkujeme všem potencionálním uchazečům a jejich rodičům za projevený zájem o studium na naší škole a těšíme se, že se v září se spoustou z nich opět uvidíme.

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU