Prezentace vlastní tvorby na sítích je dnes nedílnou součástí kadeřnického řemesla. A aby ta prezentace měla náležitou úroveň je třeba mít i náležité prostředí a vybavení.

Díky Klubu rodičů jsme mohli v době jarních prázdnin, kdy je na odborných pracovištích zavřeno, na kadeřnických praxích připravit koutky s pěkným pozadím a stativy se světly.

Pěkné fotky své práce si tak mohou udělat nejen naši kadeřníci, ale i zákazníci a zákaznice.

Na realizaci se podíleli Lenka Tymráková, Ludmila Homolová, mistrové Blanka Tillová a Marcela Thurnavaldová, školníci Pepa Zástěra a Jaroslav Bártek a za Klub rodičů Veronika Dubovská. děkujeme

fotky v galerii

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU