Příležitost popustit uzdu své fantazii měli studenti oboru kadeřník i tento školní rok. Ve čtvrtek 10. 3. 2022 proběhlo v Odrách školní kolo soutěže Ateliér fantazie, kterého se zúčastnilo 17 družstev ze všech tří ročníků. Pro hlavní kategorii byla stanovena dvě soutěžní témata: Ptačí říše a Hollywood glamour. Další kategorií byl pánský střih.

Porota složená nejen z učitelů, ale i zkušených kadeřníků hodnotila nejen technické provedení účesu, ale také vystižení tématu, líčení a celkové pojetí modelu. A i letos měla velmi nelehký úkol, aby v každém z ročníků vybrala ty nejlepší.

Letos bohužel nebudou mít šanci poměřit své síly v republikovém kole, které se nekoná.

Na všechny soutěžní modely se můžete podívat v galerii.

Na stupních vítězů se umístili:

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU