Kreativní soutěž Ateliér fantazie, kterou naše škola pořádá již řadu let, je příležitostí pro žáky oboru kadeřník a kosmetička popustit uzdu své fantazii a předvést nevídané kreace. Kromě preciznosti provedení účesu a líčení se hodnotí také originalita modelu a jeho celková prezentace při závěrečné přehlídce.

Letos se soutěže nakonec zúčastnilo 14 družstev z pěti škol (Bohumín, Dolný Kubín, Frýdek-Místek, Odry, Uherské Hradiště), i když přihlášených bylo více, ale nemoc si nevybírá.

Soutěžící se utkali ve třech kategoriích: pánský střih, dámský společenský účes – téma Sissi, dámský fantazijní účes – téma Zloba.

Neúprosný časový limit a nervozita práci soutěžícím notně komplikovaly, ale na konečných výtvorech to nebylo skoro znát a porota měla opravdu těžkou práci při rozhodování o těch nejlepších.

Na stupních vítězů se nakonec umístila družstva

  1. Střední škola gastronomie oděvnictví a služeb Frýdek-Místek
  2. Střední škola služeb Uherské Hradiště
  3. Střední škola Odry

Nejlepší pánský střih předvedla V. Vašíčková z Oder.

Poděkování patří sponzorům, díky kterým si nejen výherci, ale i další účastníci odnesli krásné ceny.

Klub rodičů a přátel Střední školy Odry, Město Odry, MJC Zlín, Šubert’s group

fotky momentky v galerii

fotky oficiální v galerii

fotky družstev v galerii

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU