V úterý 4. 4. 2023 proběhl v Dělnickém domě v Odrách další ročník kreativní soutěže pro studenty kadeřnických oborů Ateliér fantazie.

Soutěžního dopoledne se zúčastnilo 15 družstev ze 7 škol nejen z Česka, ale i Slovenska.

Letošní téma Víla lesů, vod a strání inspirovalo žáky k nádherným kreacím.

Soutěž byla rozdělena do tří bloků, které byly i samostatně hodnoceny: líčení, účes, představení a předvedení modelu.

Porota to při hodnocení výsledků neměla letos vůbec jednoduché a svědčí o tom i samotné výsledky, kdy se na druhém místě umístila hned tři družstva. Vítězství vybojovaly studentky ze Střední školy gastronomie, obchodu a služeb z Frýdku Místku. O druhé místo se podělila družstva z Oder, Dolného Kubína a Frýdku Místku. Děkujeme sponzorům: Město Odry, Matrix Professional Hair Color & Care, Kadeřnické potřeby MJC Zlín, Kadeřnictví Klier, Klub rodičů a přátel školy.

Momentky z průběhu akce a oficiální fotky najdete v galerii.

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU