Domov mládeže ve spolupráci s SVČ Odry uspořádal soutěž o nejlepšího střelce. Žáci si měli možnost vyzkoušet střelbu na terč se vzduchovkou a lukem s laserovým zaměřovačem. V soutěži nakonec zvítězili chlapci a to především proto, že už si v minulosti měli možnost střelbou vyzkoušet. Po celou dobu akce panovala výborná atmosféra a žákům se tyto aktivity líbily natolik, že by si je chtěli v budoucnu určitě zopakovat.

Dále žáci z Domova mládeže zavítali do historické budovy Pivovarského Šenku v Odrách, kde mohli v rámci inovativního vzdělávání zhlédnout kino představení o umělé inteligenci „Ahoj robote“.

foto v Galerii zde

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU