foto v galerii

pondělí 27. 3. 2023

Jelikož studenti mají různou pracovní dobu podle potřeb svých pracovišť, tak dnes někteří vstávali ráno do práce a jiní si mohli trochu pospat, jelikož si to odpracovali už v sobotu. Plány na společnou návštěvu ZOO nám překazilo počasí, které dnes bylo opravdu nepříjemné, sníh s deštěm a se silným větrem, brrr. Závidíme těm, kteří můžou být dnes v práci.

úterý 28. 3. 2023

Dnes už je pracovní den pro všechny, ale někteří mají odpolední směnu a počasí se trochu umoudřilo, tak rychle hurá do ZOO na pandy a tučňáky!

středa 29. 3. 2023

Tak dnes to vyšlo zase druhé skupině. V práci začínají brzy a taky dřív končí, a tak si do ZOO můžou zajít odpoledne.

V práci už jsme se sžili, pracovní týden má svůj pravidelný rytmus a my v salónech dostáváme i náročnější úkoly.

čtvrtek 30. 3. 2023

Dnes byl „obyčejný“ pracovní den, ale navečer po směně jsme se vypravili na nákupy. Přeci jen odjezd se blíží a je třeba nakoupit si něco na památku a dárky pro ty doma. 🙂

pátek 31. 3. 2023

Dnes byl poslední den v práci. Rozloučili jsme se s našimi vídeňskými pracovišti a novými kolegy a odpoledne nás pak čekal final meeting v kanceláři Austrainingu, kde jsme zhodnotili průběh mobility a obdrželi certifikáty z rukou pana Théa Gambona , který se o nás celých čtrnáct dní staral.

sobota 1. 4. 2023

I když na dnešek připadá apríl, tak není žert, že nás ráno čekala létající želva, aby nás odvezla domů.

Autobus maďarského dopravce Flying turtle, nás vyzvedl před půl osmou a my už na oběd byli doma a mohli se podělit o své zážitky a zkušenosti s našimi rodinami.

autor textu: Lenka Tymráková

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU