Středisko volného času Moravská Ostrava vyhlásil letos druhý ročník soutěže v technických dovednostech OBJEKTIV 2019. Abychom zkusili obhájit loňský úspěch, museli všichni studenti třídy K3 udělat a odevzdat fotografii na téma „Příroda a svět kolem nás“. Z nich byly vybrány tři práce, které naši školu v soutěži reprezentovaly.

I letos se nám podařilo získat místo na stupních vítězů v kategorii středních škol. Na druhém místě se se svou rybářskou idylou umístila Martina Seidlerová. První cenu získala Natálie Kováčová za pohled z okna. Studentky získaly hodnotné ceny a pro všechny účastníky bylo ve Středisku volného času připraveno dopoledne plné zajímavých workshopů, kde se mohli seznámit s novými technologiemi nebo si vyrobit a odnést zajímavý suvenýr.

Studentkám gratulujeme a doufáme, že se fotografování budou věnovat i nadále. Ti, kteří letos nepostoupili, nemusí smutnit, brzy se začneme připravovat na další ročník!

fotky v galerii

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU