POZOR! SOUTĚŽ! POZOR!
Je tu již třetí ročník soutěže OBJEKTIV (pořádá SVČ Ostrava) a tentokrát s celorepublikovou působností.
V minulých letech se naši studenti se svými fotkami vždy umístili na stupních vítězů.
Aby se nám to podařilo i letos, záleží na vás! Pokud jsi žákem škola, pošli tu nejlepší fotku, jakou jsi ty sám vyfotil (je jedno, jestli foťákem nebo mobilem) paní učitelce Tymrákové (lenka.tymrakova@ssodry.cz). Předmět zprávy: OBJEKTIV. Termín 15. 11. 2020.
Téma je „Můj kraj“. Minimální velikost fotky je 1MB, protože se musí tisknout na velký formát.
Pokud se dostaneš do výběru reprezentujícího naši školu, soutěžíš o zajímavé ceny. Také letos proběhne hlasování FB veřejnosti o nejlepší fotku.

Já vím, že ty západy a východy slunce jsou lákavé, ale zkuste i něco jiného!  Na fotce z upoutávky je východ slunce, protože jsem to dělala, než jsem začala ráno učit . Kdybych měla čas v poledne, je tam něco jiného…
Každý mi za sebe pošlete maximálně 3 fotky, o kterých si myslíte, že jsou ty nejlepší. NEMUSÍ TO BÝT JEN KRAJINA (příroda nebo město), ALE TŘEBA DETAILY NEBO PORTRÉTY, barevně i černobíle… popusťte uzdu fantazii a pokuste se vystihnout svůj kraj!

Už se moc těším na tu krásu našeho kraje!
Připomínám, že K3 to mají jako povinný úkol do VV!!!

Lenka Tymráková

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU