Ve středu 26. 6. proběhlo na Městském úřadě slavnostní předávání výučních listů. Výjimečnost chvíle potvrzoval nejen prostor obřadní síně, ale také slavnostní oděv i nálada absolventů. Na úřadě se sešli absolventi všech oborů – kadeřníci, kuchaři-číšníci, maséři i mechanici.

Ve čtvrtek 27. 6. ocenilo Město Odry za skvělou práci vybrané žáky a učitele. Za naši školu byli oceněni: Jan Andres, Jan Nohel, David Retei a Anežka Wáclavková. Z pedagogického sboru paní Šárka Rozkopalová a dlohouletá zástupkyně ředitele, paní Libuše Králová.

Všem blahopřejeme a doufáme, že budou inspirací a motivací ke studiu stávajícím i budoucím studentům!

fotky v galerii

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU