Další školní rok je za námi a my bychom chtěli ze srdce poděkovat všem žákům, rodičům, učitelům, zaměstnancům i přátelům naší školy za společně prožitý rok plný práce, úspěchů, zážitků i nových zkušeností.
Přejeme vám léto plné slunce, odpočinku, dobrodružství a nezapomenutelných chvil. Načerpejte novou energii, užijte si čas s rodinou a přáteli a vraťte se v září plní elánu a dobré nálady.
Děkujeme, že jste byli součástí dalšího úspěšného školního roku.
Vaše Střední škola Odry
