Tak jako je jiný celý tento rok, byla jiná i Přehlídková show, kterou každoročně pořádáme pro žáky osmých a devátých tříd ze spádových základních škol.

Zůstal Dělnický dům v Odrách, zůstaly módní přehlídky, zůstala vystoupení žáků jednotlivých oborů, ve kterých mluví o svých zkušenostech. Změnila se jen jedna věc, ale o to zásadnější. Letos v hledišti chyběli ti, jimž je přehlídka určena. Místo nich byl přítomen profesionální filmař, který celý program natočil a vy se zanedlouho můžete těšit, že si Přehlídkovou show užijete alespoň zprostředkovaně doma nebo ve své škole.

Zatím si můžete alespoň prohlédnout fotky v galerii album Přehlídková show.

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU