SKVĚLÁ ZPRÁVA – od června je ŠKOLA OTEVŘENA nejen pro studenty v absolventských třídách, ale i pro další ročníky.

Během pátku 29.5. a pondělí 1.6.  budou třídní učitelé telefonicky informovat žáky a jejich zákonné zástupce a zodpoví případné dotazy.

Nejedná se sice o klasickou výuku, pro žáky jsou připraveny hodiny konzultací, a to jak v teorii, tak i na praxi, ale vítáme alespoň tuto možnost. Rozpis konzultací pro jednotlivé třídy najdete v sekci Informace pro studenty – Rozvrhy  a samozřejmě v Bakalářích.

Podmínkou pro účast ve škole je předložení Čestného_prohlášení podepsaného zákonným zástupcem, min. dvě roušky a dodržování hygienických pravidel  stanovených pro provoz školy v době epidemie.

Pro žáky z dálky je připraven i domov mládeže, samozřejmě se zpřísněnými hygienickými pravidly.

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU