Střední škola Odry, Střední průmyslová škola a střední odborné učiliště Pelhřimov a Stredná odborná škola obchodu a služieb Dolný Kubín se střídají v pořádání soutěže Nejlepší podnikatelský záměr. Letos se všichni účastníci koncem března sešli v Odrách. Ve čtvrtek 21. 3. pro ně byl připraven seznamovací, poznávací a relaxační program. V pátek 22. 3. proběhla samotná soutěž, kdy jednotliví účastníci museli představit svůj podnikatelský záměr a před porotou ho obhájit.

Jelikož účastníků soutěže Nejlepší podnikatelský záměr bylo za každou školu několik, je třeba oceněným pogratulovat jmenovitě.
1. místo: Miriam Mužilová (Dolný Kubín), téma – Prodej obuvi
🤝👍👏
2. místo: Vendula Jakvidová a Daniel Rys (Pelhřimov), téma – Čajovna
🤝👏👍
3. místo: Jan Andres (Odry), téma – Dovoz potravin
🤝👍👏

foto v galerii

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU