V pátek 15. 2. proběhlo školní kolo mezinárodní soutěže Nejlepší podnikatelský záměr. Studenti obou ročníků nástavbového studia podnikání se vystřídali v rolích soutěžících i porotců. První ročník prezentoval výsledky svého výzkumu a druhý ročník podnikatelský záměr. Hodnocení bylo náročné. Někdo měl parádní prezentaci, ale nepřesvědčil projevem. Jiný uměl pracovat s diváky, ale prezentaci měl slabší.  Na konci náročného dne byly uděleny tři ceny v každé kategorii.  

N1 – Výzkum

1. Lukáš Mikula   2. Nikol Golcová    3. Veronika Kubová

N2 – Podnikatelský záměr

1. Jan Andres       2. Nikita Mikulášková     3. David Vícha

Z žáků druhého ročníku bylo vybráno pět postupujících do dalšího kola. Ti své podnikatelské záměry budou obhajovat v mezinárodním kole soutěže, které se koná 14. a 15. března.

Poděkování za fotky z průběhu soutěže patří Davidu Víchovi ze třídy N2.  

fotky v galerii

 

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU