Ve čtvrtek 28. 11. 2019 se brzy ráno vydalo auto naší školy směrem na Vysočinu. Na palubě byli řidič – pan školník Zástěra, vedoucí zájezdu Bronislav Fajmonová a účastnice zájezdu Karolína Holubová, Natálie Hanzelková a Natálie Kováčová. Cíl – soutěž v odborných dovednostech Mladý módní tvůrce v Jihlavě.
Téma letošního ročníku bylo BOHEMIAN FOLK. Úkolem bylo učesat modelku na dané téma, včetně líčení, kostýmu a hodnotil se celkový vhled. Doba na přípravu účesu byla 90 min. I přes komplikace, které nastaly (onemocněla kadeřnice Martina Seidlerová, která měla česat), tak za pouhé 2 dny to natrénovala Natálka Kováčová – klobouk dolů.
Děvčata vybojovala pěkné deváté místo.
Kadeřnice: Natálie Kováčová K3
Modelka: Karolína Holubová K1
Líčení: Natálie Hanzelková K2

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU