V pátek 24. 1. proběhly dvě soutěže určené kadeřníkům a kosmetičkám, na kterých mohli UKÁZAT, CO opravdu UMÍ!

V Praze proběhlo finále celorepublikové soutěže s mnohaletou tradicí KORUNA KREATIVITY. S fantazijní kreací na téma Freak show – Cirque de soleil soutěžila kadeřnice Anežka Vavrošová s modelkou Danielou Telíškovou.

V Prostějově proběhl nultý ročník soutěže v make-upu a účesové tvorbě. Tématem soutěže byla 1. REPUBLIKA. Družstvo kosmetiček ve složení Markéta Dreslerová a Veronika Maléřová se umístilo na 10. místě. Kadeřnické družstvo ve složení Jan Nohel a Tereza Salachová vybojovalo skvělé 5. místo. GRATULUJEME  a všem účastníkům děkujeme za skvělou reprezentaci školy!

fotky v galerii

 

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU