Středa před velikonočními prázdninami je v Odrách tradičně plná fantazie. Do Dělnického domu se sjeli účastníci soutěže Ateliér fantazie, aby předvedli své odborné dovednosti v kategoriích líčení, česání, tvorba kostýmu a prezentace modelu.

SEZNAM DRUŽSTEV

Soutěžící si letos mohli vybrat z těchto čtyř témat: V rytmu 1. republiky, Mystic Indie, Alenka v říši divů, Crazy color look.

Porota ve složení: Pernický Lukáš (Silver Spa Salon – Pardubice), Svěchová Marie (Kosmetika – Hlučín), Powodová Eva (Vizážistika Leknín – Ostrava), Filip Jakub (Jay Phill Hair and Beauty – Ostrava) a Bárová Eva (Salón EB – Valašské Meziříčí) neměla vůbec snadný úkol vybrat nejlepší líčení, účes, celkový vzhled a celková první tři místa.

Konečný součet bodů, který často vycházel velmi těsně, určil tyto vítěze:

Nejlepší líčení: družstvo č. 5 – Mystic Indie – Opava

Nejlepší účes: družstvo č. 8 – Alenka v říši divů – Frýdek-Místek

Nejlepší celkový vzhled: družstvo č. 11 – Alenka v říši divů – Odry

3. místo: družstvo č. 11 – Alenka v říši divů – Odry

2. místo: družstvo č. 5 – Mystic Indie – Opava

1. místo: družstvo č. 8 – Alenka v říši divů – Frýdek-Místek

Slavnostní ráz celé akce umocnila hudební a taneční vystoupení žáků Základní umělecké školy Odry a Střediska volného času Odry.

Poděkování patří sponzorům akce: Město ODRY, MJC Zlín a KAMAK Ostrava a všem, kteří se podíleli na organizaci soutěže, zvláště pak paní Ludmile Homolové.

foto z průběhu akce v galerii

foto všech modelů v galerii 

 

 

 

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU