I když většina žáků posledních ročníků do školy ještě několikrát přijde kvůli závěrečným zkouškám, je doba začátkem května jedna z posledních příležitostí, kdy jsou všichni ještě pohromadě, a tak je třeba se s nimi slavnostně rozloučit. Hlediště Dělnického domu v Odrách zaplnili v úterý 30. 4. nejen absolventi, ale také jejich spolužáci z nižších ročníků a učitelé.

Studenti každé třídy si připravili rozlučkovou a děkovnou řeč, prezentaci nebo vystoupení, kterými připomněli své dosavadní působení v našem ústavu a na tvářích přítomných vykouzlili většinou úsměv a čas od času i slzu dojetí.

Loučíme se tedy s žáky tříd AC3, K3, MAK3, KO4 a N2 a u závěrečných a maturitních zkoušek jim přejeme pevné nervy a štěstí.

foto v galerii

Střední škola Odry

Jsme střední škola zaměřená na tzv. službové obory. Pokud tě baví práce s lidmi a máš šikovné ruce, jistě si u nás vybereš. Kreativitu uplatníš jako KADEŘNÍK, cit pro druhé jako MASÉR, pokud jsi spíše technik, bude tě bavit AUTOMECHANIK a pokud jsi v kuchyni jako doma, bude z tebe skvělý KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Teoretický výuka probíhá v Odrách nebo Vítkově, praxe jsou v Kopřivnici, Novém Jičíně, Odrách, Vítkově a Vítkově-Podhradí. Pokud bydlíš dál, nemusíš dojíždět, ale můžeš se ubytovat na Domově mládeže.

EU