V pátek proběhl na všech budovách a pracovištích Den slušivých pokrývek hlavy, jehož cílem bylo nejen připomenout dobu, ve které žil svatý Václav a pokrývky hlavy byly běžným doplňkem, ale užít si i trochu legrace se spolužáky i učiteli.

Na praxích byl normální pracovní den, ale teoretická výuka byla doplněna hodinovou besedou o sv. Václavovi, jeho době a pokrývkách hlavy obecně. Na budově A v Odrách proběhla dokonce módní přehlídka účesů, které se volně inspirovaly historickými účesy.

Shodou okolností nás v tento den navštívil také štáb televize Polar, takže se můžeme těšit i na reportáž!

 

fotky v galerii

Nejrůznější čepce, čapky, šátky, závoje, kápě, klobouky a kloboučky byly ve středověku běžnou součástí oděvu mužů i žen. A právě ve středověku žil muž, jehož svátek budeme za týden slavit. Připomeňme si toto období a toho patrona naší země Dnem slušivých pokrývek hlavy. Prohledejte skříně a přijďte do teorie i na praxi v PÁTEK 25. 9. S ORIGINÁLNÍ POKRÝVKOU HLAVY. Nejlepší model každé budovy získá odměnu!

V pátek vstupuje v platnost nové vládní nařízení!

Roušky budeme nosit i ve třídách.

Připomínáme několik důležitých pravidel pro zachování co nejvyšší účinnosti roušek!

Mějte dostatečný počet na výměnu! Jednorázové se doporučuje vyměnit po dvou hodinách, látkové nejdéle po čtyřech!!!

Je také nezbytné nosit roušku přes nos. Nosem vydechujete do svého okolí a šíříte případné viry! Spodní prádlo taky nenosíte u kolen!

Připomínáme, že ve všech společných a veřejných prostorách školy (chodby, sekretariát, jídelna, provozovny … ) se musí dodržovat nařízení ministerstva zdravotnictví PRAVIDLO 3R

Naše škola, to je:úspěchodborná úroveňefektivita

Back to top