AMA1

V úterý 25. 7. 2019 se přídy AMA1 a K2 vydali pod vedením paní učeitlek Tymrákové a Homolové do Veřovic a odtud pěšky na vrchol Velkého Javorníku. Počasí turistům přálo, ale řada studentů měla značné problémy se do kopce kvůli slabé fyzičce vyšplhat. Nakonec to všichni zvládli a čekala je zasloužená odměna v podobě nádherého výhledu a vychlazené kofoly.

Cesta dolů byla trochu zajímavější. Víťa Špaček, který zná Javorník jako své boty, nás vedl po kamzičích stezkách nad prudkými stržemi, nejkratší a nejrychlejší cestou dolů. I přes strašidelné historky o vážných úrazech se naštěstí nikomu nic nestalo a při čekání na autobus do Nového Jičína jsme si konečně vydechli.

Ve středu jsme se pak vydali poznávat, krásy a historii Olomouce. A aby toho na nebohé studenty nebylo moc, cestu za poznáním jsme zakončili v OC Šantovka 🙂

Foto v galerii

MAK2

Na výlet se s paní učitelkou Jelínkovou a Rozkopalovou vydala i třída MAK2. Byli sice od Oder jen, co by kamenem dohodil a zbytek došel pěšky, ale i tak si cestu do Mendelova rodného domu v Hynčicích užili!

Foto v galerii

Naše škola, to je:úspěchodborná úroveňefektivita

Back to top